Parmak Abaküsü Alıştırma Programı


Parmak abaküsü alıştırma programı

Program parmak abaküsü öğrenen öğrencilerin bireysel olarak çalışmalarını destekleyecek şekilde hazırlanmıştır. Bu program 1. seviyeyi tamamlayan öğrenciler için uygundur.

Programı ilk kullanımda 5 sayı, 5 saniye ve Seviye 2 seçimlerinde kullanmanız önerilir. Öğrenci özelliğine göre başlangıç değerleri kolaylaştırılabilir. Zamanla en az 10 sayı ve 1 saniye ayarında başarı yakalanması sağlanmalıdır. Bu seviyeye ulaşan öğrenciler şifre isteyerek sonraki seviyelere geçebilirler.

Yunus KÜLCÜ

Parmak Abaküsü Programı indir

Parmak Abaküsü Alternatif indir


2 comments

  1. ÇALIŞMALARINIZI BÜYÜK BİR BEĞENİ İLE TAKİP EDİYORUM YUNUS BEY, Öğretmenin çantası.com zamanından beri fenomenlerimdensiniz. Rabbim mesleki çalışmalarınızda istifade eden meslek taşlarınız ve onların talebeleri adedince sevap ihsan eylesin. PARMAK ABAKÜSÜ programı için seviye 2 den sonra ki Seviye 3.1 için şifre talep ediyorum yardımcı olabilir misiniz?

    1. Mesajınız ve beğenileriniz beni çok mutlu etti. Teşekkür ediyorum. Duanıza da gönülden amin diyorum. Mail yoluyla şifre gönderilmiştir. Faydalı olması dileğiyle.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir